Haberler-Duyurular

Havuz ve Sosyal Tesis Etrafında Uyulması Gerekenler

Sayın Site Sakinleri; Havuzlardaki yoğunluk nedeniyle sitemizde ikamet etmeyen kişilerin havuzlara girmesi yasaklanmıştır. Ayrıca havuz etrafında bisiklete binilmesi, kaykaya binilmesi, top oynanması yasaktır. Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

Evcil Hayvanların Beslenmesi

Sayın Site Sakinleri; Son zamanlarda blok içinde kedi köpek gibi sokak hayvanlarının beslendiği ve barındırıldığı görülmektedir. Eğer evimizde beslemiyor isek; bina içerisinde barınmaları ve beslenmeleri, koku ve hijyen açısından olumsuz bir ortam oluşturmaktadır. Bu nedenle bina içindeki ortak alanlarda beslenme ve barınmalarına müsaade edilmemesi, bina dışında beslenmelerinin sağlanması önemle rica olunur. Hayvanları sevmek ve onları koruyup beslemek saygıdeğer bir davranıştır. Ancak, komşularımızın haklarına da saygı göstermek en önemli görevimizdir.

Site İçerisinde Aşırı Hız Yapılmaması ve Moto Kuryeler

Sayın site sakinleri; havaların ısınmasıyla birlikte çocuklarımız oyun parklarını, havuzları ve diğer yaşam alanlarını daha fazla kullanmaya başlamışlardır. İstenmeyen bir olay yaşanmamısı için site içerisinde araçlarımızı 10 km hız uygulaması konusunda azami dikkat edilmesini rica ederiz. Ayrıca okulların kapalı olduğu sürece moto kuryelerinde site içerisinde hareket etmeleri yasaklanmıştır.

Yangın Çıkışlarına Eşya Bırakılmaması

Yüksek bloklarda yangın çıkışlarında ve ortak alanlara kişisel eşyaların site kullanım kuralları gereği bırakılmaması rica olunur.

Market Sepetleri

Sayın Site Sakinleri; A1-A2-A3 Bloklarda bulunan market sepetleriyle işiniz bittikten sonra lütfen asansörlerde ve katlarda bırakmayınız. Market arabalarını kat -1 ’e ya da zemin kata bırakınız…